Tanévnyitó Ünnepség

2014. szeptember elsején került sor iskolánkban az ünnepélyes tanévnyitóra. Az évnyitó beszédében az Igazgató értékelte az elmúlt tanévet és köszöntötte az érkező új diákokat. A műsort a Szociális Ápoló és gondozó, Kosárfonó 10. osztályos diákok, valamint néhány új diák adta. A tanulók izgatottan várták az új tanév elkezdését. Az ünnepség után rövid eligazítás következett. Minden diák megtudhatta melyik osztályt tudhatja a tanévben a sajátjának és ki lesz az osztályfőnöke. Az osztálytermek elfoglalása után az osztályfőnökök a házi rendel, csengetési rendel és egyéb szabályokkal ismertették meg az új tanulókat. A nap további része pedig már az ismerkedés jegyében telt el. Bemutatkozhattak egymásnak a gyerekek játékos foglalkozás keretében. Végül közös ebéd zárta a napot.