Sportnap!

A hét utolsó napja 2014.09.05.-én a sportra, egészségre való nevelés jegyében zajlott. Bemelegítő gyakorlatokkal kezdtük a napot, majd kisebb csoportokban sor és váltóversenyeket rendeztünk. A vetélkedő vidám hangulatban zajlott. Az új diákok kezdetben szégyenlősen kezdtek neki a feladatoknak, de hamar bemelegedtek és lelkesen, egymást biztatva küzdöttek meg a jobb eredményekért. A vetélkedők után sort kerítettünk a városban lévő kondi játszótér megtekintésére. A diákok elmondásuk szerint még nem jártak ilyen helyen, tetszettek nekik az eszközök. Kezdéshez elolvastuk az eszközök helyes használatára való kiírásokat, majd sorra kipróbálhatták azokat. Visszaérkezve az iskolába a napot egy táncos Zumba edzéssel zártuk. Tanáraink is részt vettek a foglalkozásokon, biztatva a diákokat is a közös táncra.

Néhány fénykép .az eseményről...