Gitárral a föld körül Sam Rowland kalauzolásával

2015.február 24.-én a Baptista Szeretetszolgálat B49 csapata és a Fiatalok Krisztusért Alapítvány közös szervezésében megrendezésre került országos koncertsorozatnak egyik állomása volt iskolánk is. A zenés alkalmat Sam Rowland tartotta, aki feleségével és munkatársaival érkezett Kanadából, és európai körúton vesz részt. Sam mintegy huszonöt éve járja a világot Afrikától Ázsiáig, Amerikán keresztül Európáig rengeteg helyen megfordult, ahol gitárral, és énekkel vitt vidámságot az iskolákba, és közösségekbe. A diákok lelkesen fogadták a produkcióját és érdeklődve hallgatták beszámolóját eddigi életéről, tapasztalatairól. Sam Rowlandnak köszönhetően igazán vidám, felszabadult délutánt tölthettek el együtt a diákjaink és a tanáraink egyaránt.