Önként munka

2015. február 13-án nyolc órakor iskolánk nyolc diákjával a Grassalkovich művelődési házba mentünk a naplemente nyugdíjas klub időseinek segíteni. A Grassalkovich iskola és a Naplemente nyugdíjas klub közötti jó kapcsolatot az is mutatja, hogy tanulóink rendszeresen segítenek az idősek által megrendezésre kerülő alkalmaknál, hagyománysan diákjaink részt vesznek a Naplemente nyugdíjas klub. "Nemzedékek szavalóversenyén". Február 13-án kártyaversenyre készítettük elő a művelődési ház termeit. A gyerekek jó hangulatúan és lelkesen hordták az asztalokat, székeket. Munka közben jó beszélgetések szoktak, alakulni a diákok és a program szervezői között. Úgy gondolom nemcsak tanulóink segítenek ilyenkor a nyugdíjasoknak, hanem ezek a találkozások is pozitív hatással vannak a diákjainkra.