​Triál kerékpár bemutató

2015.06.03-án a B49 csapata ismét ellátogatott iskolánkba. Ezúttal az alternativ bibliaóra után Szabó Balázs énekelt nekünk, valamint Révész Balázs mesélt saját életéből tanulságos történeteket. Vendégünk volt Szilágyi Levente országos triál kerékpár-bajnok, aki élettörténetét osztotta meg a hallgatósággal. Elmesélte, betegsége ellenére hogyan jutott el idáig, hogy versenyszerűen sportolhasson, annak ellenére, hogy egészségi állapota miatt azt mondták neki orvosai, hogy nem sportolhat már. Beszélt a triál kerékpározás szabályairól, arról, hogy mit fognak látni a diákok a bemutató során. Az alkalom végén Levente fantasztikus kerékpár show-val kápráztatta el az iskola diákjait, dolgozóit és látogatóit.