Gyermekvédelmi konferencia Eger

Közel egy hónapja tartották meg Hatvanban az Ady Endre városi könyvtárban 15. alkalommal a gyermekvédelemmel kapcsolatos konferenciát, ahol Lados István, iskolalelkészünk is meghívott előadó volt. A sikeres előadásának és az érdeklődésnek köszönhetően újabb meghívásnak tett eleget. 2015.május 19-én ezúttal Egerben a megyei konferencián mutathatta be ismét Iskolalelkészi Szolgálatunkat. "István céljai között szerepel, hogy a közösség tagjaival megértesse, hinni NEM csak a templomban kell. Bele kell építenünk a Biblia tanításait a minden napjainkba, annak szélsőséges értelmezése nélkül. Összefoglalva az iskolalelkészi szolgálat célja, megismertetni Isten igéjét, a tanulókat hitre segíteni, és a hitre jutott embereket tovább erősíteni."