Osztálykirándulás Béren

Iskolánk FÁI-s diákjaival 2015. június 8.-án kiránduláson vettünk részt Béren az Andezit Hotel parkjában.
Reggel indultunk Hatvanból autóbusszal, melynek érkezését izgatottan vártak a gyerekek. Odaérve megreggeliztünk, megbeszéltük a napi programot, a látnivalókat, és a viselkedési szabályokat. Ezt követően megnéztük a parkban szabadon tartott állatokat, mint pl. a púpos tevét, lámát, lovakat, szamarakat, pávát.
Szabad programként futball, tollaslabda, piknikezés, evés, ivás, beszélgetés volt, amit nagyon élveztek a gyerekek.
Kulturális programként a Rádió Múzeumot nézhettük, meg ahol betekintést kaphattunk a régi multimédia világába. Néhány hangszert kipróbálhattak a gyerekek, amit nagyon élveztek. Ezután elsétáltunk a Mária –forráshoz, ahol hűsítőt vettünk a friss hidegvízből. A hazafele vezető úton megbeszélgethettük a látottakat, és a közös élményeket.