Angol nyelvi tábor

2015.06.23 -án keddi napot ismét imádkozással kezdtük, amely a hét során megszokássá is vált. Ezt követően csoportbontásban a gyerekek bibliai történetekkel ismerkedhettek meg, amelyeket a vendégek képekkel is illusztráltak a diákoknak, hogy érdekesebbé tegyék számukra a történeteket. Igyekeztek segíteni a gyerekeket, hogy az angol nyelvet játékos formában, angol nyelvi tanárok segítségével elsajátíthatják. Felváltva szólították a gyerekeket és olvastak a bibliából. Később játékos feladatokon keresztül texasi szokásokat tanulhatták meg a látogatóinktól. Valamint szituációs gyakorlatokkal, játékokkal igyekeztek még színesebbé tenni a gyerekekkel töltött foglalkozásokat.

Délutáni programként a vendégeink ellátogattak a Szent Erzsébet idősek otthonába, ahol felolvastak a Bibliából, és beszélgettek az ott lakó idős emberekkel.